ITECH KIELCE


Idź do treści

O firmieSzanowni Klienci


Firma ITECH Sp. z o.o. działa od czerwca 1987 roku.

Dla Państwa potrzeb otworzyliśmy salon komputerowy, który znajduje się w Kielcach przy ul. Planty 4. Znajdują się w nim wydzielone stoiska z multimediami, akcesoriami komputerowymi, kasami fiskalnymi, kserokopiarkami. Jako cel postawiliśmy sobie sprawną i szybką obsługę klientów. W ciągu wielu lat działalności firma nasza zyskała uznanie klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Zebrane w tym okresie doświadczenia dały nam podstawy do stworzenia bogatszej oferty w której wykorzystaliśmy najnowocześniejsze zdobycze techniki.
ITECH Spółka z o.o. (dawniej OPTIMUS-ITECH) jest firmą gwarantującą każdemu klientowi ciągłość obsługi. Silna pozycja rynkowa, kooperacja z największymi w kraju dostawcami usług i technologii informatycznych powodują, że inwestycja w oferowane przez nas rozwiązania jest bezpieczna i w każdym przypadku może mieć długofalowy charakter.

Główny profil działalności naszej firmy to:


  • Handel hurtowy i detaliczny sprzętem komputerowym, peryferiami, akcesoriami, kasami fiskalnymi, elementami okablowania strukturalnego.


  • Usługi integracyjne od analizy potrzeb odbiorcy, wykonania okablowania strukturalnego, dostawy sprzętu i oprogramowania wraz z instalacją i wdrożeniem.


  • Świadczymy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny także u klienta.


  • Usługi internetowe w oparciu o własne serwery.

Firma nasza specjalizuje się w projektowaniu i wykonywaniu okablowania strukturalnego w standardzie KRONE, MOLEX, PANDUIT i OPTIMUS NETWORKS. Wykonujemy także dedykowane zasilanie do sieci komputerowych wraz z kompleksowym zabezpieczeniem przeciw-przepięciowym i przeciw-odgromowym. Zajmujemy się także instalacją sieci telefonicznych wraz z centralami telefonicznymi firmy Panasonic, oraz systemami alarmowymi i telewizją przemysłową.
W naszej ofercie znajdą Państwo sprzęt renomowanych Firm: HP, DELL, Cisco, 3COM, Lexmark, Canon, APC, Lenovo, OKI, Samsug, LG, XEROX, Fujitsu.


Powrót do treści | Wróć do menu głównego